חייגו אלינו - נסומה משרד רואי חשבון יועצים והכשרות
נסומה משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

עוזרים לכם לבנות עסקים מצליחים

הצטרפו
למסלול
הק'ואצ'ינג
הייחודי

עבור בעלי
עסקים מרואי
חשבון
וקואצ'רים
מנוסים

למה תתאהבו באימון אצלנו?

הדרכה ופיתוח

בכל תהליך האימון והליווי אנו נספק עבורך את כל המידע הרלוונטי בנוגע לשוק ולמגמות משתנות בו, נשתתף באירועים וכנסים במהלך השנה המאורגנים על ידי המשרד עצמו וכן כנסים מקצועיים נוספים להרחבת הידע והפרקטיקה, יצירת קשרים ונטוורקיג  כדי לקדם את תוצאות העסק והחיים הפרטיים שלך.

ייעוץ עסקי בזמן
אמת

רואה-החשבון הוא לא רק איש של מספרים, אלא סוכן מהימן ללקוחות שלו. תן לנו לעזור לך להפוך את העסק שלך למרכז רווח משמעותי תוך הבנת התהליכים הפיננסים והניהוליים הספציפיים לעסק שלך

טכנולוגיה ותוכן

לנהל בקלות את הכמויות האדירות של הנתונים המגיעים מהלקוחות שלך ועיבודם, שילוב העבודה היומיומית עם מערכות ניהול שונות המתאימות לצרכי העסק שלך.

Coaching - נסומה משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

שיפור התוצאות

לשלב טכניקות מוכחות לייעל את זרימת העבודה, להגדיל את יוזמות המכירות, לשפר את מסעות השיווק שבתורם יגדילו את הרווחים, לשפר את הקיבולת ולספק צמיחה מתמשכת בהכנסות ושילוב טכניקות הוליסטיות. 

Coaching - נסומה משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

חשבונאות & אימון

צוות ההצלחה של משרד חן-נסומה קואצ’ינג  יעזור לך להישאר על המסלול ולעמוד ביעדים המקצועיים שלך באמצעות מפגשים חד-פעמיים, סדנאות וביקורות ביצועים. נגדיר מטרות איכותיות וכמותיות ונפעל לנפץ כל תקרת זכוכית שחשבת שיש לעסק שלך.

קאוצ'נג - נסומה - משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

ידע משותף

התחבר עם בעלי עסק כמוך, רואי-חשבון, חשבים, כלכלנים, מנהלי חשבונות, עמיתים ויזמים. הצטרף אלינו ותהיה חלק מקהילה מלוכדת שבה מתכנסים משאבים ומנהיגים.​

קאוצ'נג - נסומה - משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

עינב חן נסומה

רואת חשבון ומאמנת עסקית

רואת חשבון מנוסה, מכשירה תלמידי ראיית חשבון לקראת בחינות המועצה בפיננסית, מכהנת כדירקטורית בחברה ציבורית, מלווה עצמאים בראשית דרכם העסקית, ובעלי חברות מצליחות לפריצות דרך עסקיות.

עינב נסומה - משרד רואי חשבון יועצים והכשרות

לפרטים והרשמה

!התקשר עכשיו

או השאר פרטים ונציג ייצור אתכם קשר בהקדם!